LC Viljandi Ellips kutsub traditsioonilisele heategevuslikule teatripäevale!

LC Viljandi Ellips kutsub Teid traditsioonilisele heategevuslikule teatripäevale Viljandi Ugalasse!

14. novembril algusega kell 14.00 etendub Ugala teatris „ Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus”, peadpööritav rännak läbi saja aasta.

Viljandi eakatekodus on kõik valmis Allan Karlssoni 100. sünnipäevaks. Kui peoseltskond Allan Karlssoni tuppa siseneb, pole juubilari ennast aga kusagil. Saja-aastane Allan Karlsson on akna kaudu põgenenud.

Järgneb peadpööritav ja plahvatusterohke tagaajamine läbi suvise Viljandimaa, aga ühtlasi ka rännak läbi Allan Karlssoni elu ja lähiajaloo sõlmpunktide. Oma elutee jooksul satub Allan paljude 20. sajandi pöördeliste sündmuste osaliseks. Ta kohtub Francisco Franco, Harry Trumani, Jossif Stalini, Kim Jong Ili ja veel mitmete suurkujudega, aga ka teadlaste ja hullukeste, kurjategijate ja politseinikega. See on musta huumori ja elava muusikaga vürtsitatud lugu väikesest inimesest, kes suudab suurte sündmuste keskel jääda iseendaks ja uskuda kõige kiuste inimlikku headusesse. Või nagu Allan Karlsson ise armastab öelda: “On, nagu on, ja tuleb, mis tuleb”.

Lavastus „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus” põhineb Rootsi kirjaniku Jonas Jonassoni 2009. aastal ilmunud esikromaanil. Lavastuse on dramatiseerinud Priit Põldma (NUKU teater). See elujaatuse tippteoseks nimetatud romaan on tänaseks tõlgitud ligi 40 keelde.

NB! Lavastus sisaldab tugevaid heli- ja valgusefekte.
Rohkem infot etenduse ja osatäitjate kohta saab lugeda Ugala veebilehelt

Enne etendust ja vaheajal võimalik osta Ellipsi naiste valmistatud maitsvaid kooke ja pirukaid.
Teenitud tuluga toetame perekodust elluastujaid ning kodukoha noori oma unistuste teostamisel.
Oodatud on kõik lionid ja lionite sõbrad.

Pileti hind 18€

Terje Praks
LC Viljandi Ellips president 2020/2021

Kuna tegemist on meie klubi poolt tellitud etendusega, siis palume kõik tellimused saata aadressile: tiina.maisa@gmail.com ning raha palume kanda: Lions Klubi Viljandi Ellips arveldusarvele EE567700771005231433 (LHV pank)

Meeldiva kohtumiseni teatripäeval!

Scroll to Top