LC Tallinn Kristiine kutsub teatrisse!

Head Lionid!

Tallinn Kristiine Lions klubi korraldab heategevusliku teatrietenduse 26. november 2020 Salme kultuurikeskuses.

Tallinna Linnateatri lavastuses  “Osnap” tehakse muusikarännak Voldemar Panso jälgedes. Voldemar Pansot teatakse kui lavastajat, näitlejat ning teatriteadlast ja ‑pedagoogi, vähem tuntakse teda aga kui reisimeest, muusikaarmastajat ja följetonisti. Kirevas kavas kupleest missani jutustab meile tema elust ja ajastust, ammutades inspiratsiooni just Panso vähemtuntud külgedest.

Pilet maksab 35€, millest 10€ läheb heategevuseks Kuulmispuuetega Lastevanemate Liidu tegevuse toetamiseks.

Kui Teile tundub eelnev huvitav ja soovite etendust vaatma tulla, andke palun teada enda klubi presidentide kaudu hiljemalt 19. oktoobri pärastlõunaks, kui mitu piletit sooviksite „Osnap`ile“ broneerida. Oleme asjaajamise koormuse vähendamiseks otsustanud, et piletid broneerime klubide kaudu ja klubide presidendid on asjaga kursis.

Broneerimisel kehtib Linnateatri piletiostjate vana reegel: “kes ees, see mees”.

Kena päeva jätku soovides
Arne Sõna