Kuressaare Lions klubi on Kena Kodanikuühendus 2020 nominent

26. novembril tähistatakse kodanikupäeva ja selle raames tunnustatakse mitmes Eestimaa paigas tublisid ja tegusaid inimesi, ühendusi ja ettevõtteid märkimisväärse panuse eest maakonna arengusse.

Saare Arenduskeskus tunnustab Saaremaa edukalt tegutsevaid kodanikuühendusi ja nende poolt elluviidud mõjukaid projekte ja kodanikuühiskonna arengusse aktiivselt panustavaid isikuid.

Meil on hea meel, et Kuressaare Lions klubi oli nominent tervelt kahes kategoorias:

1) KENA KODANIKUÜHENDUS – tunnustatakse ühendust, mis on silma paistnud kohaliku elu edendamisega, kutsunud ellu kogukonda kaasavaid ühistegemisi ja projekte, on olnud koostööaldis teiste ühendustega, ettevõtete ja omavalitsustega ning omab head mainet piirkonna elanike seas.

2) KENA KOOSTÖÖ – tunnustatakse kodanikuühenduse tegevust toetavat partnerit.

“Üleriigilise tunnustamisürituse eesmärk on tunnustada edukalt tegutsevaid kodanikuühendusi, nende poolt elluviidud mõjukaid projekte ja kodanikuühiskonna arengusse aktiivselt panustavaid isikuid, teadvustades maakonna inimestele kodanikuühiskonna olulisust ja tunnustada ühenduste poolt antavat panust kohaliku elukeskkonna arendamisse.” – SA Saare Arenduskeskus

Kuressaare Lions klubi
President Taavi Rauniste