LAHKUNUD LC ANIJA ASUTAJALIIGE, TULIHINGELINE LÕVI JA SUUREPÄRANE INIMENE RAIN LAHTMETS

Anija Lions Klubi teatab kurbusega, et meie seast on lahkunud LC Anija asutajaliige, tulihingeline lõvi ja suurepärane inimene Rain Lahtmets. Veli Rain oli klubi president 1995 – 1996. Aastatel 1996 – 1998 vedas ta meie Piirkonna D-120 ajaloo- ja kroonikatoimkonda. Alati sõbralik, abivalmis ja naeratav Rain ei tundnud väljendit – “Ei saa, ei taha.” Veli Raini toimetamisel ilmus alates 1995 aastast ligi poolteistsada LC Anija oma klubikroonikat “Aja Leht”, mis on väga väärtuslik infokogum tulevastele lõvidele ja mida oleme läbi aegade jaganud nii paberkandjal kui ka elektroonilisel kujul paljude lionitega üle Eesti.

Meenutuseks Aja Leht: