LC Tallinn Kristiine abil said linnud uued kodud

Tallinn Kristiine klubi lionid ehitasid ja paigaldasid 1. mail Löwenruch pargi lindudele 25 uut kodu. Projekti finantseeriti lahkusloeb.ee kaudu, mis võimaldas hoida kogu projekti maksumuse 7% turuhinnast madalama.
Paigaldamist juhtis isiklikult I asekuberner Siiri, kes ka ise ühe pesakasti paika pani.

Lindude kodu planeerimist pargis korraldas Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe. Linnud jäid uute kodudega rahule. Esimene asukas valis kodu välja ja kolis sisse juba enne kui paigaldajad redeli suutsid puu juurest ära võtta.
Juba üle 10 aasta on olnud Kristiine klubi traditsiooniks pesta mai esimesel laupäeval puhtaks Löwenruch pargi vahiks olev Lõvi.
Seekord pesid lõvi puhtaks tulevased lionid. Kokku osales Löwenruch pargi kevadiseks muutmisel üle 20 lioni ja nende pereliikme.