Lions klubi Tallinn-Vanalinn osales 15.04 Laulasmaal Ukraina heaks korraldatud heategevuslikul üritusel

Reedel, 15. aprillil toimus Lääne-Harju vallas Laulasmaal suur kogukonnaüritus Ukraina sõjapõgenike toetuseks.

Lisaks otse tootjalt tarbijale kauplejatele olid kohal ka esinejad nii Eestist kui ka Ukrainast. Lions klubi Tallinn-Vanalinn osales üritusel heategevusliku töötoaga lastele.

Kõik lapsed said kogu ürituse jooksul joonistada erinevaid pilte, mis saadetakse koostöös Punase Ristiga Ukrainasse sõdurite toetuseks. Tänutäheks piltide eest kinkis LC Tallinn Vanalinn igale lapsele värvipliiatsid, pliiatsite teritaja ning joonistusploki, et lapsed saaksid edaspidi ka kodudes joonistada. Eriti suurt rõõmu valmistas kingitus Ukraina sõjapõgenike lastele. Päeva jooksul koguti ka annetusi – ikka Ukraina sõjapõgenike toetuseks.

Rutt Kaasik

LC Tallinn Vanalinn sekretär