Leo-klubi Tähtvere autoorienteerumine 2022 toimub 7. mai algusega kell 12.00, Tartus

Leo-klubi Tähtvere korraldab juba mitmendat aastat heategevuslikku autoorienteerumist, et toetada vabatahtlikke päästjaid üle Eesti! Eestis tegutseb üle 1700 vabatahtliku päästja, kes kutseliste päästjate kõrval tõhusalt siseturvalisust tagavad. Oleme alates 2017. aastast korraldanud autoorienteerumisi vabatahtlike päästjate toetuseks. Kogu autoorienteerumise osalustasu annetame Eesti vabatahtlikele päästjatele, täpsemalt maapääste komandodele uue varustuse soetamiseks, kuna suur osa nende senisest varustusest on amortiseerunud.

Autoorienteerumine vabatahtlike päästjate toetuseks 2022 toimub 7. mai algusega kell 12.00, Tartus
Kogunemine ja start: ERMi B-parklast
Osalustasu: kuni 5. maini auto pealt 15€ (alates 6.05 ning kohapeal tasudes on osavõtutasu 20€)
Registreerimine siin lingil.
Lisainfo Facebookis.

Pange oma klubist kokku tiim (või mitu tiimi!) ja tulge osalege heategevuslikul autoorienteerumisel!

Kui soovite toetada vabatahtlikke päästjaid rahasummaga, siis annetused palume teha järgnevale kontole:

Saaja: LEO-klubi Tähtvere
Konto nr: EE967700771002803385
Saaja pank: AS LHV Pank
Makse selgitus: Annetus vabatahtlike päästjate toetuseks

Oodatud on ka erinevad koostööpakkumised ning sponsorid.
Kui teate kedagi või oleks kellelgi võimalik Leosid üritusel toetada, siis palun võtke ühendust leoklubitahtvere@gmail.com või helistades +372 55594586.