LC Pärnu kutsub traditsioonilisele võrkpalliturniirile

LC Pärnu kutsub kõiki klubisid 26. novembril Pärnusse piirkonna võrkpalliturniirile!

Toimumise aeg: 26. november 2022. Turniiritabelite loosimine toimub võistkondade esindajate osavõtul kell 10. Turniiri avamine ja mängude algus kell 10.15.
Korraldaja: LC Pärnu
Toimumise koht: Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli võimla, Kuninga tn 29, Pärnu
Osavõtjad: Lions-klubide Eesti piirkonna ühe või kahe klubi liikmetest koosnevad võistkonnad. Väljakul peab olema 6 mängijat. Soovi korral võivad võistkondades osaleda sama klubi leedid. Naisteklubid võivad võistkonnas kasutada „koduseid lõvisid” , kusjuures väljakul peab olema vähemalt kaks naismängijat.
Osalemistasu: 80 eurot võistkonnalt, tasumine sularahas enne turniiri algust kohapeal.

Võistlussüsteem: Osalevad võistkonnad jagatakse alagruppidesse. Alagruppidesse paigutatakse eelmise aasta tulemuste alusel 4 paremat võistkonda, ülejäänud loositakse.
Mängud toimuvad parem kolmest geimist. I ja II geim 21 punktini kahepunktilise enamusega, III geim 11 punktini kahepunktilise enamusega.
Alagruppide parimad mängivad I – III kohale, alagruppides teiseks jäänud IV – VI kohale jne. Mängitakse välja kõik kohad.
Olenevalt osalevate võistkondade arvust on korraldajal ja peakohtunikul õigus teha võistlussüsteemis muudatusi.
Võistlusvorm: Võistkond peab kandma ühtset ja soovitavalt eripärast vormi.
Autasustamine: Võitja võistkonna kätte läheb aastaks hoiule turniiri võitja rändkarikas. Esimest kolme võistkonda autasustatakse diplomitega. Korraldajad panevad välja eriauhinnad.
Registreerimine: Kuni 21. novembrini 2022, LC Pärnu, kontaktisik Toomas Kuuda, e-mail
toomas.kuuda@koda.ee, tel +372 510 4169
Muud: Turniiri lõppedes toimub osalejate koosviibimine ja võitjate autasustamine.

Kõik turniiriga seonduvad küsimused lahendatakse peakohtuniku või turniiri korraldaja poolt.

JUHEND

Kohtumiseni Pärnus!