“D120 LIONSPIIRKONNA JUHATUSE LAIENDATUD KOOSOLEK TOIMUS 11.02.2023 PÄRNUS, NOORUSE MAJAS.

Peale koosoleku juhata, lionskuberneri avasõnu toimus Pärnu turvalisuse nõukogu esimehe poolt ettekanne lionite abist kriiside korral. Edasi peatuti põhikirja muutmise vajaduse teemal. Lionskuberner tegi kokkuvõtte lionsteemalise küsitluse tulemustest. Kuulati LCIF piirkonna tegemisi. Kuberner andis ülevaate piirkonna tegemistest.  Räägiti lahti Lilleball-Gala tegemised Paide Muusike ja Teatrimajas.  Edastati suvepäevade informatsioon.  Räägiti lahti EF 2019 alanud Diabeedikoerte projekt ja eesmärgid.  Toimus II asekuberneri kandidaadi esitlus  ja kuberner andis üle tublidele lionitele tunnustused.

Koosoleku kohta saate vaadata lion Raivo Raja  poolt tehtud fotosid siit lingilt