Kuberner Viljandi Ellipsi heategevusõhtul

Viljandi Ellips kutsus piirkonna kuberneri heategevuslikule tuluõhtule, mis toimus Viljandi lähedases kultuurikoldes Pinska küün ja kus andis monoetenduse Merle Palmiste.

Klubi president Eve Soopa ütles, et lisaks Viljandi teatris Ugala korraldatavale suurele teatriõhtule korraldab klubi väiksemaid heategevuslikke teatriõhtuid juba viiendat korda.

Tuluõhtu korraldajad toetasid saadud tuluga Mäepere perekodu lapsi.

Õhtu naelaks oli Merle Palmiste monoetendus Ala(s)ti Palmiste, mis pani mõtlema aja kulgemise üle meis ja meie ümber.

Etenduse lõppedes andis kuberner Alar üle enda koduaiast nopitud kauni tulbiõie sõnadega: „Lilleõis diivale – meil on üks ja ainuke Merle Palmiste.“

Samuti kinkis kuberner näitlejannale piirkonna esindustrükise „Heategu naeratusega“, kuhu kirjutas sisse pühenduse meie lionspiirkonna poolt: „Täname Su sära ja särava etenduse eest!“