Heateopäev LC Tallinn Vanalinn

LC Tallinn Vanalinn president Igor Veso eestvedamisel on käesoleval aastal ellu viimas projekti „ Raamatud Emmaste Põhikoolile“.

Soovime sellega toetada väikest maakooli vajaliku kohustusliku kirjanduse soetamisel.

Kogumaks rahalisi vahendeid projekti elluviimiseks, osalesime oma klubiga 9.septembril 2023

Kadriorus Kirjandustänava festivalil ja küpsetasime festivalikülalistele pannkooke.

Võtsime arvesse Paide Bastioni ja Viimsi Ranna lionssõprade häid soovitusi ja meil õnnestus küpsetada ning müüa

340 suurt erinevate täidistega ülepannikooki. Lisaks kohvi ja karastusjooke.

Suur tänu RARA Hoiuraamatukogule, kes meile juba festivali ajal kastitäie raamatuid tõi.

Oleme tänulikud festivali korraldajatele ja E.Vilde Muuseumi pererahvale, kes meile selleks suurepärase võimaluse andsid.

Nautisime heateopäeva! Olime tegijad!