Heategevuslik etendus Vähiliidu toetuseks „Lehman Brothers“

10.juunil (algselt plaanitud 25. märtsil) kell 19 toimub Tallinn Reval Lions klubi eestvedamisel Eesti Draamateatris heategevuslik etendus „Lehman Brothers“, mille piletitulust osa annetatakse Eesti Vähiliidule mobiilse meestekabineti tööks.

Lehman Brothersi etenduse kohta saab rohkem lugeda Eesti Draamateatri lehelt.

Pileti Vähiliidu toetusetendusele saate soetada Piletimaailmast.

Etendusele kehtivad tavahinnast kõrgemad hinnad ja soodushindu ei pakuta.

Eesti Vähiliit aitab ennetada ja varakult avastada vähki

Eesti Vähiliit tegeleb ligi 30 aastat aktiivselt vähi ennetamise, varase avastamise ja ravi toetavate teenuste korraldamisega ennetustegevusele, samuti tervislike eluviiside populariseerimisega. Ennetustegevuse elluviimiseks on vähiliit korjanud tänu annetajatele raha mobiilsete diagnoosikabinettide jaoks ikka eesmärgiga ennetada ja varakult avastada vähki.

Tallinn Reval Lions klubi ja Eesti Vähiliit

10 juunil kell 19 toimub Tallinn Reval Lions klubi eestvedamisel Eesti Draamateatris heategevuslik etendus „Lehman Brothers“, mille piletitulust osa annetatakse Eesti Vähiliidule mobiilse meestekabineti uuendamiseks ning elutähtsa teavitustöö tegemiseks. Meestekabineti teenuse ja vähi varajase avastamise kommunikatsioon ning teavitustegevused käivad käsikäes.

Vähiliidu mobiilne eesnäärmevähi diagnoosikabinet on aidanud paljudel meestel ennetada ja varakult avastada vähki. Vähiliit on jõudnud tõdemuseni, et kõige efektiivsemad oleme patsientidele võimalikult lähedal: eeskätt väikestes linnades ja maakohtades kus vastavaid erialaarste ei ole. Mobiilse diagnoosikabineti vastuvõtule võib pöörduda kõigi meestele eriomaste haiguste kaebustega

Eesti Vähiliit koostöös meeste terviseprobleemidega tegelevate arstidega viib igal aastal, novembris läbi teavituskampaania „IGA MEES PEAB TEADMA!”

Teavituskampaaniate läbiviimiseks vajame uusi brošüüre, flaiereid, plakateid. Näitame igal aastal nii Kanal 2 kui TV3-s vähiliidu poolt valmistatud teadlikkust tõstvaid klippe meestele.

Rohkem infot leiad: https://cancer.ee

Projekti eestvedav lionsklubi on LC Tallinn Reval

LC Tallinn Reval klubi president Kaie Trump: “Meie klubi on Vähiliidu toetamise võtnud üheks oma selle aasta suurprojektiks, sest olenemata sellest, et viimased aastad tundub, et maailmas vaevlevad inimesed vaid viirushaigustest tingitud murede käes, on vähk siiski palju kestvam mure, mida parema teadlikkuse korral oleks oluliselt lihtsam seljatada. Püüame aidata Eesti Vähiliidu 30 sünnipäeva puhul seda teadlikkust Eesti ühiskonnas pisut mõjutada.”

Kui Sul on juba etendus nähtud, kuid soovid siiski aidata meid Vähiliidu aitamisel, siis saad selleks lahkelt kasutada spetsiaalselt selleks loodud kontot:
LC Tallinn Reval Klubi aa: EE437700771007328807 ,

LC Tallinn Revali tegemistest pikemalt saab lugeda lionsreval.ee