Tee sihitud toetus kodukandi kiirabile!

Tänukõne kampaania on tänaseks aktiivselt nähtav olnud juba kuu aega. Lionite nimi on tänaseks kindlasti tuntum, kui varem, seega üks kampaania eesmärkidest on täidetud. Kuid rahaline eesmärgina seatud siht on veel väga kaugel. Kui tahad olla kindel, et Sinu kodukandi kiirabitöötaja või koguni terve brigaad, saaks selle kampaania kaudu tänatud, siis pane õlg alla – kogu ise oma klubi või sõprade vahendusel 250€ meediku kohta ja kanna see Lions Piirkonna Heategevuskontole:

Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond MTÜ, registrikood 80074863.

Konto: AS SEB Pank EE651010102000067180

Selgitus: Tänukõne kiirabile, LISA NIMI KELLE SOOVID PUHKUSELE SAATA

Lubame kampaania tiimi poolt, et see raha jõuab 100% sihini koos suurte tänudega ja et jäädvustame ja jagame nii Sinuga kui siin veebis ja sotsiaalmeedias seda hetke, kui kingi üle anname!

Kui soovid, et ka Sinu või Sinu Klubi, ettevõtte vm kinkijate seltskonna nimi saaks kingitusel kajastatud, siis palun kirjuta see soov peale ülekande tegemist info@lions.ee aadressile!