EDASI LÜKATUD!!! Suur heategevuslik Zumba Fitnesspidu

NB! Heategevusliku sündmuse korraldajate otsus on tänases teise COVID-19 laine ohus Suur Heategevuslik Zumbapidu edasi lükata. Ükski kogutud annetus ei kaalu üles inimeste tervist ning ei õigusta suurema viiruse laine soodustamist. Kohtume ja tantsime juba 2021 veebruaris!

Tähistame Zumba Fitnessi kümnendat aastat Eestis! 10 aastat Zumbarõõmu, 10 aastat heategevust!

Toetame neid, kes ei saa teha seda, mida meie üle kõige armastame! Seega läheb igaühe 10 euro suurune annetus just Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidule!

• Üritust tulevad läbi viima 20 Eesti särtsakaimat treenerit
  • Üle kolme tunni eriti ägedat spordipidu
  • Esineb tuntud laulja James Werts
  • Enn Meiesaar teeb Rumbathoni
  • Saame tantsida Marek Tihhonoviga
  • Esinevad säravad Sparta tantsutüdrukud
  • Päeva juhib Meelis Tomson

Ürituse kava täieneb ja lisame jooksvalt infot!

Sparta Spordiklubi avab uksed 27. septembril kell 10.00. Kindlasti tule kohale vähemalt pool tundi enne üritust, et jõuaksid tutvuda meie koostööpartnerite poolt pakutavaga ja saaksid rahulikult riided vahetada.

Ürituse korraldustiim Zumba Eestis, Sparta Spordiklubi, Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit ja Lions Klubide Eesti piirkond tänavad Sind ja tänavad Sind ette 10 eurose annetuse eest!

Kohtume Zumbapeol!