Mälestame tulihingelist lionit – Aivo Toomistut

Mälestame tulihingelist ja aktiivset lionit, meie klubi presidenti Aivo Toomistut.

Aivo liitus Lions-klubi Paide Bastioniga märtsis 1992. Aktiivse ja väga tegusa mehena valiti ta toona ka kohe klubi juhatuse liikmeks. Klubi presidendiks valiti ta esimest korda juba 2000–2001 tegevusaastal. Tol aastal oli klubi suureks heategevusprojektiks vahendite hankimine Lions organisatsiooni keskfondist, et anda omapoolne panus Järvamaa Haiglale väga kalli röntgenaparaadi ostmiseks. Klubi juhina viis Aivo selle toetusprojekti väga edukalt lõpuni.
Teistkordselt valisime Aivo meie klubi presidendiks käesoleva aasta kevadel. Koos juhatusega kavandas ta väga sisuka tegevuskava ning talle omase entusiasmiga alustasime sügisel tegevusi, millega jõuab taaskord palju head tahet abivajajateni.

Kaaluka panuse eest Paide kogukonnale suunatud heategevusprojektide korraldamisel autasustas Eesti Lions-piirkond 2019. aastal Aivo Toomistut Rukkilille teenetemärgiga, lisaks on teda tänukirjaga tunnustanud Eesti Lions-piirkonna kuberner ja korduvalt ka LC Paide Bastion presidendid.

LC Paide Bastion