Eesti lionspiirkonna sügiskoosolek toimus Kuremaa lossis

Laupäeval 07. novembril toimus lionspiirkonna D120 tähtsaim aastakoosolek imeilusas Kuremaa lossis Jõgevamaal. Tähtis oli kvoorumi kohalolek ja arvestades tõusuteel olevat viiruse lainet tuleb tunnustust avaldada julgetele lionitele. Registreerunuid oli 59, mõned jäid küll kohale tulemata, kuid ka selgel põhjusel, sest osalemise tingimuseks oli tervemast tervem olemine. Kohapeal esindatud klubide arv oli 28 ning üle veebi jälgis ja ka hääletas veel 11 klubi esindajad. Seega kõik tähtsad asjad: eelmise lions-aasta aruanne, revidendi otsusus ja käesoleva aasta eelarve ning tegevuskava said üksmeelse heakskiidu. Koosoleku protokolli leiate lähiajal meie kodulehelt parooliga kaitstud liikmete lehelt. Uue tegevuskava alusel ilmuvad järjest uued kinnitamist leidnud kuupäevad kodulehel sündmuste all olevasse kalendrisse. Suurim rõõm on selle üle, et meie tegemistel on hoog ja hasart. Kõigile osalejaile sai teatavaks, et alates eelmisest nädalast on lions-aasta lahkus loeb patrooniks Elina Nechayeva. Vaadake meie uudiseid infokirjast,  juba neljapäeval peaks midagi põnevat juhtuma. FB kasutajad – palun raamistage selleks nädalaks oma profiilipilt “Lahkus loeb” raamiga. Tähistame lahkuse päeva, jälgime terviseameti soovitusi ning hoiame endid. Kõike ilusat ja tegusat jätkuvat aastat!

Parimate soovidega
Enno Rõõs