Lions klubi Tallinn/VIA kinkis lastehaiglale tahvelarvutid

13. novembril andis Lions klubi piirkondlik klubi Tallinn/VIA üle Tallinna Lastehaigla laste onkoloogiaosakonnale igasse palatisse ühe tahvelarvuti.

„Ühel klubiõhtul kuulasime Tallinnas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidust ja selle tegemistest, mis avardas teadmisi sellest maailmast ja saime aru, kui keeruline see tegelikult on,“ ütleb Lions Klubi Tallinn/VIA president Arne Pajula. „Seetõttu otsustasime tulla vastu ka liidu esitatud taotlusele toetada Tallinna Lastehaigla laste onkoloogiaosakonda vähihaigetele lastele kasutamiseks antavate tahvelarvutite näol.“

Ülemaailmsel lahkuse päeval, 13. novembril saimegi üle anda soovitud tahvelarvutid, et lastel oleks palatis võimalus oma meelt lahutada ja ei peaks vaid aknast liikuvaid pilvi vaatama. „Loodame, et meie tegu toob laste silmadesse natukenegi sära juurde sel raskel haiglaperioodil.“