Lions Clubs International Foundation (LCIF) Euroopa päev 12/13. juunil 2021

Üleskutse osalemiseks kõigile Euroopa lionitele esitati sümpoosiumi teemana 1.40 Lions of World Supporting Lions in Europe, mis on järelevaadatav aasta lõpuni sümpoosiumi kodulehel.
Registreerides sisesta oma e-posti aadress ja salasõna Europa2020.
Selles esitluses avab LCIF Euroopa päeva eesmärgi ja kutsub kõiki lioneid ja leosid aktiivselt osalema PID Roberto Fresia:
• LCIF – MEIE sihtasutus – toetab ka Euroopa edukaid heategevusprojekte
• LIONS EUROOPA PÄEVA idee sündis vastusena küsimusele, kuidas saaksime LCIF Kampaania 100 käigus suurendada LCIFi rahastamist ja koguda päevaga 2 700 000 dollari suurust summat, arvestusega 10 eurot ühe Euroopa lioni kohta.
• LCIF EUROOPA PÄEV sobib annetuste kogumiseks ajaliselt hästi kokku meie piirkonna poolt korraldataval ROCK kontserdil Paide Vallimäel 12. juunil 2021
Igal klubil on õigus korraldada annetuste kogumiseks endale sobiv sündmus. Oodatud on Lions Euroopa Päeva sündmuste kajastamine kohtadel, üleriigiliselt ja fotod MyLionis.
Varasema kokkuleppe kohaselt on väga oodatud klubidelt annetused arvestusega vähemalt 2 eurot iga liikmekohta piirkonna arveldusarvele EE141010102001497005 LCIF.
NB! Sümpoosiumi heategevusfondi kogunes annetustena 30 tuhat eurot, mille ulatuses jagatakse keskkonnaprojektide toetusteks Lions klubidele kuni 500 eurot taotluse kohta. Avaldusi saab esitada kuni 31. detsembrini 2020. Avaldused saata sümpoosiumi finantskomitee juht Peter Brandenburgi e-posti aadressile brandenburgp@gmail.com.

Oleme kursis ja osaleme aktiivselt Euroopa Lions tegemistes!
Sümpoosiumi korralduskomitee nimel programmitoimkonna liige,
eelmine piirkonna kuberner

Märt Viileberg