LC Keila esitab Aasta Lioni tiitlile: lion Brigitta Leif, LC Tallinn Reval

LC Keila ettepanek Aasta Lioni tiitlile: lion Brigitta Leif – LC Tallinn Reval. Asutajaliige alates 2003 aastast.
Brigitta on liikmelisuse toimkonna (GMT) juhina andnud suure panuse liikmelisuse kasvule sel lionsaastal.
Ellu on kutsutud LC Valga Säde, LC Kilingi Nõmme, LC Tallinn Kakumäe. Liikmelisus on kasvanud sel aastal 77 võrra.
Mida rohkem abikäsi, seda rohkem heategusid.

Lion Brigitta on vääriline kandidaat. Jätkugu seda sära tal ka edasiseks. Brigitta Aasta Lioniks!

Lugupidamisega,
Vahur Külm
LC Keila president 2020-2021

LC Tallinn Reval liikmed räägivad Brigittast vaid ülivõrdes:

Brigitta on olnud LC Tallinn Reval klubi jaoks hindamatu. Ta on klubi presidendina panustanud LC Tallinn Revali jätkusuutlikkusse juba kolmel korral. Kahel korral on olnud olukord, kus klubil puudus motivatsioon jätkata, aga Brigitta võttis siiski vastutuse ja julguse klubi tegevust veelkord vedama hakata, et klubi uuesti elule aidata.
Viimastel aastatel on Brigitta aktiivselt panustanud Eesti Lions Piirkonna tasandil: tema eetvedamisel loodi LC Tallinn Kakumäe ning tema kaaspanustamisel sai asutatud LC Valga Säde ning LC Kilingi-Nõmme.

2003/2004 LC Tallinn Reval klubi charterpresident. Tema vedamisel sai tuule tiibadesse Tallinna Maarjamäe Keskuse Asenduskodu projekt.
2014/2015 LC Tallinn Reval president – tema tegevusaastal remonditi Maarjamäe Keskuse Asenduskodus 3 tuba.
2018/2019 LC Tallinn Reval president – sel aastal oleme Brigitta eestvedamisel käivitanud 2 uut projekti: Taheva Asenduskodu lapsed ja Diakooniahaigla väärikad vanad. Klubiga on liitunud 21 uut liiget. Brigitta oli ka Aasta Lion 2019.

Leela Lilleorg
LC Tallinn Reval President 2020-2021