LC Keila kuulutab välja järjekordse “Aasta Tegu” konkursi!

Head lionid

Eelmine 2020/2021 Lions-hooaeg on olnud varasemast erilisem. Covidi-koll esitas väljakutse klubide harjumuspärasele tegevusele ja ühtlasi kogu Eesti ühiskonnale. Kas just tänu sellele või vaatamata sellele on kõik klubid leidnud võimalusi heategudega olukorda parandada. Nüüd on aeg need heateod ka teistele nähtavaks teha ja tunnustust taotlema asuda.

2020/2021 Lions-aastal edukalt lõpetatud või jätkuteona vahekokkuvõtte teinud projektid ootavad kirjapanemist ja Aasta Tegu konkursile esitamist!

Nominendid saavad märgatud ja parimad autasustatud.

Kirjatöö pikkus jäägu ühe A4 piiresse ning lisaks on oodatud pildid jm. lisamaterjal.
Täpne konkursi juhend on leitav siit https://liikmetele.lions.ee/bw_client_files/lions/public/img/File/2011-2012/11_mai/juhend.pdf

Tööde esitamise tähtaeg on 15.02.2022 ning palume tööd edastada e-postile ranno.ryytsalu@gmail.com ning info@lions.ee

Kõiki laekunud töid kajastatakse jooksvalt ka piirkonna uudiskirjades ning selle tarbeks on vajalik tööde vormistamisel ning esitamisel järgida neid soovitusi:

• Pealkiri (max 5 sõna)
  • Sisukokkuvõte (max 50 sõna) uudiskirja sõnumiks
  • Sisu (kuni üks A4, palun tekstifail, mitte pdf)
  • Pildid max 150 KB

Soovin teravat sulge ning ootan rohkearvulist osavõttu!

Ranno Rüütsalu
LC Keila I asepresident