Fotokonkursi aega on pikendatud 28.veebruarini

Juba fotokonkursile laekunud töid näed siit!

Kuni veebruari lõpuni saab pilte saata 2021/2022 Lionsaasta fotokonkursile “ Kaadris on naeratus“, mille eesmärgiks on väärtustada lahkust, läbi naeratuse.
Naer on märk rahulolust, heaolust, rõõmust ja õnnetundest. Naer on märk tervisest ja naer ise on tervislik. Naeratus on märk austusest ning kahtlemata on naeratus märk lahkusest. Seepärast väärib naeratus tunnustamist.

20. novembril Pärnus toimunud piirkonna võrkpalliturniiril ei hoitud rõõmu vaka all.

“Võrkpall on võrratu”

Palun vaadake läbi oma pildikogud ning saatke mõni rõõmu pilt lions konkursile. Konkursil võivad osaleda ka pereliikmed.

Konkurss kestab kuni 28. veebruarini 2022. Võistlustööd palun saata e-postile fotokonkurss@lions.ee
Iga osaleda soovija võib lions klubi nime all võistlusele saata kuni 5 elektroonilist fotofaili, ühe faili mahtuks 1 kuni 10 M. Fotosid saadetakse konkursile elektrooniliselt. Fotofailid peavad, sisaldama pildi, autori ja lionsklubi nime. Faili nime näide: Juhtus kord…, autori nimi, L-klubi nimi.
Täpsemalt: https://lions.ee/2021/10/26/fotokonkurss-2021-2022-kaadris-on-naeratus/

Fotokonkursi korraldaja
Peeter Paisuots