Juba neljas aasta on käes, kus piirkonnal on võimalik toetada klubide heategevusprojekte.

Lions Eesti piirkonna juhatus kuulutab välja klubide jooksva aasta heategevusprojektidele toetuse taotlemise konkursi.

Toetusteks jagatava fondi suurus on 3200€. Fond on tekkinud eelmise hooaja jäägist, Lõvipitsa müügist ning piirkonna projekti „Lahke naeratus loeb“ hilistest toetustest ning praakhelkurite eest tagasi saadud rahast. Tagastatud raha fondi hulka arvamine otsustati piirkonna üldkoosolekul Võsul 06. novembril.

Toetuse saamiseks tuleb saata lihtkirjalik projekti tutvustus ja eesmärk ning eeldatav maksumus e-posti aadressile kuberner@lions.ee .

Konkursi tähtaeg on 13. märts 2022. Piirkonna juhatus vaatab läbi taotlused ja otsustab projekti toetuse suuruse.

Lisaküsimuste tekkimisel võta ühendust kuberner Siiriga telefonil 515 8378 või kuberner@lions.ee