Tule osalema 8. Lions Golfi maailmakarika ja Euroopa meistrivõistlustele Lõuna- Hispaaniasse

Kallid Lõvid!

Kutsume teid osalema 8. Lions Golfi maailmakarika ja Euroopa meistrivõistlustel, mis toimuvad 28. veebruarist kuni 5. märtsini 2022 Andaluusias, Hispaanias. Pärast kaht väljakutseterohket aastat ootame seda põnevat üritust, et kohtuda taas silmast-silma. Meie aukülaliseks on sel aastal LCIF-i esimees IPIP Jung-Yul Choi, kellega koos golfi nautida.
Golfiturniirist laekuv tulu läheb Lions Clubs International Foundation’le (LCIF).

Andaluusia on golfisõprade paradiis, kus on rohkem kui 100 golfiväljakut ning erakordne kliima, päike ja soe ilm aastaringselt. Barcelo Costa Ballena Golf & Spa asub Hispaania ühe kaunima ja ajaloolisema linna Jerez de la Frontera lähistel, mida ümbritseb palju suurepäraseid golfiväljakuid. Kaugel pole ka Sevilla.

Lisateavet 8. Lions Golfi maailmakarika ja Euroopa meistrivõistluste, LCIF-i ja Campaign 100 toetamise kohta leiate aadressilt www.lionsgolf.info (veebisait on saadaval ainult inglise keeles). Kogu tulu annetatakse LCIF-ile.

Ootame teid päikselisesse Lõuna-Hispaaniasse!

Parimate soovidega,
Lions Golfi korraldusmeeskond
Turniiri direktor: Dr. Volker Bernhardt
Avalikud suhted: Angelika Eisinger