Eesti Lionspiirkonna KULDNE GALA toimub 9.aprillil 2022 kell 19.00 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis

Head sõbrad!

Piirangud leevenevad ja peagi saame ühiselt nautida rõõmsat seltkonda, head muusikat ning tunda rõõmu koos olemisest.
Kuberner Siiri ja Lionsklubi Tallinn Meri ootavad kõiki osalema Eesti Lionspiirkonna KULDSEL GALAL, mis toimub 9.aprillil 2022 kell 19.00 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Galal tunnustame lionite heategusid, naudime õhtusööki, tantsime ansambel Laine saatel, vaatame kauneid varietee tüdrukuid.
Toimub oksjon, mille tuluga toetame parapurjetajaid.
LC Tallinn Meri poolt üllatus!

Riietus pidulik, kuldne, särav, sädelev.

Lauluväljaku klaassaali uksed avatud alates kl 18.00.

Kuldse Gala erileht on leitav www.lions.ee/gala

Piletid on müügil Fienta keskkonnas, otselink www.fienta.com/et/kuldne-hipigala
Piletit lunastades on kohustuslikud väljad klubi ja osaleja nimi, et saaksime teid klubide kaupa laudadesse paigutada.
Istumine 10-kohalistes laudades. Kiirematel paremad kohad lava ees laudades kuid vaade lavale on garanteeritud kõikidest kohtadest .

Lisainfole ja erisoovidele vastab Krista Lukksepp, krista@teeninduskool.ee, või +372 5665 4735

Miks me toetame parapurjetajaid.

Projekt “Erilised purjetajad” võimaldab erivajadusega inimestel tulla kodust välja, olla vaba, teha sporti ja suhelda.
Muidu ratastooli aheldatud naine võrdles purjetamist just vabadusena, mida alakehast halvatud inimesel igapäevaselt ei ole võimalik kogeda. Purjetamine tähendab tugevat keskendumist paadi haldamisele, ohutusele ja muidugi teekonnale ning see aitab kasvõi korraks unustada igapäevamured ja pained.
Tihti nähakse purjetamises romantilist õõtsumist päikeseloojangus, pokaal veini näpuvahel. Tegelikult aga on purjetamine mitmekülgselt arendav, nii füüsilist kui vaimset pingutust nõudev sport. Meie parapurjetajad on juba osalenud purjetamisvõistlustel ning plaanivad seda teha ka edaspidi.
Kõige lõpuks muidugi suhtlemine, kuulumine kusagile, olemine osa elust ja loodusest, oma kogemuste ja muljete jagamine, eduelamused… See, mida me kõik vajame, kuid mis mõnele inimesle on natuke vähem kättesaadavam.
Toetame ja aitame Eriliste purjetajate projektil jätkuda!