LC Tallinn/VIA KUTSE XXVII Lions-bowlinguturniirile

Head lionid ja leod!

Pärast COVID-19 pandeemiast tingitud mitmeaastast pausi kutsub LC Tallinn/VIA suurima rõõmuga Teid osa võtmateadaolevalt Eesti suurimast bowlinguturniirist –  XXVII Lions bowlinguturniirist-,
mis toimub neljapäeval 17. novembril 2022 Akadeemia bowlingus aadressil Akadeemia tee 30, Tallinn
algusega kell 18:00 ja orienteeruva lõpuga kell 21:00

Võistkonnas on 4 liiget (lubatud osavõtt nii lionitel, leodel kui leedidel/lionite kaasadel). Võistkondi võib olla ühest klubist mitu, kuid iga võistkonna eest tuleb maksta osavõtutasu.

Osavõtutasu ja maksmine: Hiljemalt 09.novembril 2022 osavõtutasu tasuvatele registreerunutele on osavõtutasu suuruseks varajase registreeruja soodushinnana 100.- eurot võistkonna kohta. Hilisematele registreerujatele on alates 10. novembrist 2022 (viimasel nädalal enne turniiri) osavõtutasu suuruseks 115.- eurot võistkonna kohta.

Osavõtutasu palume maksta:

Lions Klubi Tallinn/VIA pangaarvele nr EE431010220076527015 SEB panka, makseselgituses palume märkida “bowling” ja klubi nimi.

Sellekohasest soovist teadaandmise korral saame turniiril osaleva klubi nimele vormistada ja saata ka arve.

Osavõtusoovi korral palume registreeruda võimalikult varakult, kuid võimalusel hiljemalt 09.novembril 2022.

Registreeruda saab järgmisel veebiaadressil asuval registreerumisvormil:

Bowlinguturniiri reeglid ja täpsema info saad alla laadida siit

Lisainfo bowlinguturniiri kohta: e-post bowling@tallinnvia.ee  ; mob.tel 53325369 (Ove Mengel, LC Tallinn/VIA 1.asepresident)

Loodame võimalikult rohkearvulist osavõttu ja juba peatselt bowlinguturniiril kohtuda!

Heade soovidega

Rando Antsmäe