Lahke Lion Liigub

Esmaspäeval 14. novembril, rahvusvahelisel diabeedipäeval alustasid Eesti lionid liikumiskampaaniaga, mille eesmärgiks on tõsta diabeediteadlikkust ja kutsuda lioneid liikuma. Kampaanias osalejatele on loodud spetsiaalne mobiilrakendus, mille lülitas  kuberner Alar sisse Kadrioru Kunstimuuseumis toimunud pidulikul aastapäevaüritusel. Diabeediliidu juht Ulvi Tammer Jäätes sai tänuks heale koostööle kuberneri tänukirja. Osalejaile esinesid balletitantsijad, Voldemar Kuslap ja võrratude lauludega Elina Netšajeva, pianist Auli Teppo saatel. Rahvas juubeldas.
Kristiine lionite poolt algatatud Lahke Lion Loeb liikumisprojektiga kutsume lioneid asendama istumist tervisekõnniga. Liikumine lisab aastatele elu ja elule aastaid. Tervisekõnni atraktiivsemaks muutmiseks oleme seadnud eesmärgiks kutsuda igat lionit koos pereliikmetega läbima viie kuu jooksul kokku miljon sammu. Nii saame kevadeks omamoodi miljonäride klubi. Peaauhinnaks kõigile osalejaile on kahtlemata kõrgem elukvaliteet kõrgema elueani. Parimatele kõndijatele panevad auhindadeks Rademar spordivarustust ja Balmerk DON SIMON apelsinimahla.
Võitlus diabeediga on Ülemaailmse Rahvusvahelise Lionsorganisatsiooni üheks prioriteediks. Diabeedile juhitakse tähelepanu kogu planeedil kusjuures diabeediga seotud projektidesse suunatakse miljoneid dollareid.