LC TÄHTVERE KUTSUB ILMA ENNUSTAMA JA HEAD TEGEMA

Lions Klubi Tähtvere kutsub kõiki osa võtma heategevuslikust võistlusest “Ilmatsalu Ilmaennustus 2023”. Tegemist on klubi traditsioonilise ilmaennustusvõistlusega, mis toimub sel aastal juba 29. korda.
Ilmaennustuse tulemust mõõdetakse 01. mail 2023. a. kell 12.00 Ilmatsalu Huvikeskuse juures (Järve tee 8), lipumasti varjus, 1 m kõrgusel maapinnast, täpsusega 0,1 kraadi.
Temperatuuri mõõtmisest tehakse sotsiaalmeediasse otseülekanne klubi Facebooki lehel Lions Club Tähtvere. Tulemused postitatakse samuti klubi Facebooki ja Instagrami kontodele.
Ühe ennustuse hind on 2 € ja ennustuste arv on piiramatu. Mida rohkem ennustusi teha, seda suurem panus on heategevusse ja võimalus ennustada õiget temperatuuri.
Saadud tuluga toetame üheskoos SA HEATEGEVUSFOND MINU UNISTUSTE PÄEV, et täituksid raskesti haigete laste unistused. Oleme projekti Minu Unistuste Päev toetanud juba mitmeid aastaid järjest. Eelmisel aastal aitasime kaasa noore neiu Carmvahemikuen Sofia Kivi raamatu ilmumisele.
Ilmaennustusel osalemiseks toimi järgnevalt.
1. Leia Facebook`is Lions Club Tähtvere korraldatud üritus „ILMATSALU ILMAENNUSTUS“ ja märgi ennast osalejaks. Laadi sealt alla ilmaennustuse ankeet. Täida kõik vajalikud väljad, saada ankeet aadressile tahtverelions@gmail.com ja tee vastavalt ennustuste arvule (1 ennustus 2€) ülekanne: TÄHTVERE LIONS KLUBI EE132200221011520701. Selgitusse: Ilmaennustus ja ennustaja nimi.
2. Või saada oma ennustused vabas vormis (nt. +15,7, nimi, meiliaadress) aadressile tahtverelions@gmail.com ja tee ülekanne vastavalt ennustuste arvule (1 ennustus 2€) ülekanne: TÄHTVERE LIONS KLUBI EE132200221011520701. Selgitusse: Ilmaennustus ja ennustaja nimi.
Täpsemad 10 ennustajat saavad autasustatud väikese meenega.
NB!Viimase ennustuse edastamise tähtaeg on 20.04 2023. a., kl. 23.59.
Näiteid varasematest õigetest ennustustulemustest ja temperatuuridest 1.mail:
– 0.1 kraadi (1997 a.), +24.8 kraadi (2001 a.), +5.5 kraadi (2014 a.), +11.00 kraadi (2022 a.).
Kui mõned erandid välja arvata, siis enamikel aastatel on 1.mai ilm olnud mõnusalt kevadine ja temperatuur olnud vahemikus +12 kuni +18 kraadi.

Vaata lisa Facebookist

Ootame rohket osavõttu, soovime mõnusat ennustamist ja TEEME KOOS HEAD.
LC Tähtvere