Lions kolmas kinkeraamat “Heategu naeratusega” on ilmunud ja ootab klubide tellimusi!

05.04 toimus Solarises Apollo raamatupoes Lions kinkeraamatu “Heategu naeratusega” esitlus ning tänuüritus lastele ja noortele, kes kirjutasid oma nägemustest, kuidas head teha ja teisi aidata. Tänukirjad andis üle kuberner Alar Rästa ja Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi juht Kaja Sarapuu.
Suured õlatundega tänud veli Arne Sõna, veli Kuuno Kasak ja veli Peeter Aatonen ning kõigile, kes raamatu sünnile kaasa aitasid. Tegemist on Eesti Lionspiirkonna kolmanda kinkeraamatuga. Lisaks huvitavatele ja õpetlikele kirjutistele heategudest sisaldab uus raamat ka Lions fotokonkurssidel viimase viie aasta parimaid pilte ja sobib kenasti kinkimiseks.