Lions Lilleball 2023

Hea lionspere!
Kohe on kätte jõudmas meie ühine pidu,  Lions Lilleball 2023 Paide teatri- ja muusikamajas.
NB! Palume 15.04 kohale tulla juba kell 17.00 paiku.
Kuberner Alar ja leedi Anneli ootavad fuajees väntoreli muusika saatel tervitusjoogiga kell 17.30, et klaasid pidulikult kokku lüüa!
Eelnevalt saavad leedid  ennast värskendada keldri korruse peeglisaalis ruum nr.50 ja lionid saavad lipsu kohendada teise korruse ruumis 308.
Seejärel ootab kõiki külalisi külm ja soe buffee ja väike veinivalik.
Ametlik Lilleballi avamine leiab aset suures teatrisaalis kell 18.30.
Fuajees toimetab fotostuudio ja karikaturist, teisel korruse töötab baar, avatud on teatrikohvik.
Nagu alati soovime koos teha head! Heategevusliku oksjoniga kogume toetust Paides ajutiselt elavate Ukraina lastele suvelaagri korraldamise fondi. Soovitame kaasa võtta ka sularaha! Annetada saab ka kohapeal läbi annetuskeskkonna QR koodi abil.
Toimub suur pidu terves majas ja üllatusi on seekord mitu!!!
Pealinna rahvale stardib mugav Ballibuss kell 16.00 Ülemiste keskuse parklast linnapoolsest osast, bussil on ka Lilleballi silt. Tagasi Tallinna sõit algab orienteeruvalt kesköö paiku. Sõidusoovist palve eelnevalt teada anda LC TallinnKristiine presidendile  veli Peeter Aatonen meilile  peeter@bg-aatonen.com
Kena kevadet soovides ja ikka õlatundega!
PDG Vello Tamm korraldustoimkonna nimel

Toetajad