Fotokonkurss 2023 kokkuvõte

Head lionid!

Käesoleval lionsaastal on fotokonkurss jõudnud edukasse finaali.  Üldkoosolekul, 15. aprillil tunnustatakse osalejaid ja kuberner Alar Rästa premeerib paremate fotode autoreid.  Konkurss  läks hästi, palju laekus väga häid ja häid pilte, kokku 103 fotot  21 autorilt.  Konkursi teema „Hoitud Eesti“  oli hea, see võimaldas vabamalt saata laiema käsitlusega  fotosid.  Paremateks hinnati  fotosid, millel oli kvaliteetse võtte puhul lisatud ka hea ja tabav allkiri. Selline kooslus tõstab alati pildi vaadatavust ja tekitab vaatajates  mõtteid ning  väärtushinnanguid  kodumaa hoidmisest.

Siinkohal lisan kuue parema foto tulemused:

I   koht   Elle Mets, LC Tartu Toome, foto „Kuni püsib Eesti omanäoline kultuur”

II  koht ja FB hääletuse rahva lemmik, Piia Saak   LC Lihula,   foto „Kodu“

III koht  Alar Rästa, LC Tallinn Kristiine,   foto „Kas sina tõid rahu“

4. koht   Elle Mets, LC Tartu Toome, foto „Kuni püsib Eesti rahvuskultuur…”

5. koht Ille Metsla, LC  Tallinn Meri, foto „Turvatunne“

6. koht Raivo Vilbaste, LC Tallinn Meri, foto „Minu Eesti on vaba“

Kõiki teisi tulemusi saate vaadata kodulehekülje  fotokonkursi lingi alt.

Tänan kõiki osalejaid, fotode saatjaid!  Varsti kuulutatakse välja uus Fotokonkurss lionsaastaks 2023/24.

Head suvist pildistamist! Ootan kõiki seniseid ja uusi fotohuvilisi pilte saatma ning oma töid teistele lionitele näitama!

Konkursi korraldajate nimel!

lion Raivo Raja, LC Paide Bastion