LC Paide Bastion velid ja leedid Paide Arvamusfestivalil

Juba kümmekond aastat osalevad Paide lõvid koos leedidega arvamusfestivalil.  Me ei ole küll arvamuste avaldamisel osalenud vaid hoolitsenud arvajate kõhu täitmise eest.  Meie eesmärgiks on olnud tulu teenimine heategevuse tarbeks.
Kogutud vahenditega saame organiseerida väikestele koolilastele silmade kontrolli ja aidata diabeediga kimpus olevaid lapsi ravivahendite ostmisel.
Pannkookide ja muu toidupoolise valmistamine on olnud meile pikka aega suviseks koostegemiseks.  Ka sellel korral kippus meil isegi töökäsi üle jääma.
Klubi president Jüri Kaugerand tänas kõiki aktiivse osalemise eest ja rõõmustas meid teatega, et kogusime korraliku tulemi heategevuse fondi.
Selle üritusega panime aluse hoogsalt alanud uuele lionsaastale. Fotosid ettevõtmisest on näha juuresolevalt lingilt.