Piirkonna “Kuldne hipigala” Lauluväljaku klaassaalis

Kuberner Siiri ja lionsklubi  Tallinn Meri ootavad kõiki osalema Eesti lionspiirkonna Kuldsel Galal, mis toimub 9 aprillil 2022 kell 19.00 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Uksed avame kell 18:00 ja varajastel saabujatel on võimalus esimesel tunnil külastada Tallinna Lauluväljaku Külastuskeskust.

Kuldses pidurüüs saame nautida head toitu, mõnusat  muusikat, säravaid üllatusi ja suurepärast seltskonda.

Kuldse Gala erileht on leitav www.lions.ee/gala

Istumine 10-kohalistes laudades. Piletid on müügil Fienta keskkonnas ja otselink on  www.fienta.com/et/kuldne-hipigala

Piletit lunastades on kohustuslikud väljad klubi ja osaleja nimi, et saaksime Teid klubide kaupa laudadesse paigutada.

Kiirematel on alati paremad kohad lava ees laudades, aga vaade lavale on kõikidest kohtadest garanteeritud.

Lisainfole ja erisoovidele vastab Krista Lukksepp,  krista@teeninduskool.ee, või +372 5665 4735