Lõvi kohvik Põltsamaa kohvikutepäeval

16. augustil toimus Põltsamaal traditsiooniks saanud kohvikute päev.
Selle raames seadsime LC Põltsamaa asepresident Reinu hoovis sisse ka Lõvi kohviku.

II asepresidendi näol oleme õnnistatud kuldsete kätega grillmeistri näol, kelle selleaastaseks suursaavutuseks oli koos tiimiga Grillfesti üldvõit.
Päev ise kujunes üsna töiseks ning käed said külge panna paljud klubi liikmed. Pakkusime peakoka firmasuppi ning hõrgutisi grillilt. Linnarahva seas äratas ohtralt tähelepanu ja huvi ka Reinu läbiviidud keskpäevane grillkoolitus. Kokkuvõtvalt võib öelda, et üritus läks igati korda ning kõik asjaosalised jäid ettevõtmisega rahule.

Töötunde on täpsemalt raske kokku lugeda, aga kui proovida, siis 12 mehe peale ca 100h võis kokku tulla küll. Tore oli ka tõdeda, et lisaks Lõvi kohvikule jagus lionseid ka teistesse kodukohvikutesse ning nii olime esindatud mitmes kohas üle linna.