Mehed harva ka omavahel!

LC Paide Bastion on meeste klubi, kuid klubiõhtutele kutsutakse sageli ka leedid. Viimasele klubiõhtule Wittensteini vallitorni kogunesid siiski ainult “isalõvid.”  Mehed ajasidki omavahelist meeste klubi juttu.  Aasta esimesel kogunemisel õnnitleti jaanuari sünnipäevalapsi  Kurret ja Taivot ning tehti ajaloo tarvis ühisfoto  torniemanda saalis.

Klubi president Kurre meenutas Ukraina lastele korraldatud jõuluõhtut jaanuari alguses. LC Tähtvere eestvedamisel ja meie klubi kaasa aitamisel sai  tulemus igati suurepärane. Tagasiside lastelt oli väga tänulik. Paide linna koolide altkassidest osales AHAA keskuses 19 Ukraina last.  Lõunapoolsete lõviklubide koostööd Paide lõvidega hinnati ülivõrdes. Suured tänud ja kiitus peakorraldajale, Tähtvere klubi president Ailile!

Klubiõhtul arutelud jätkusid järgnevate kuude ettevõtmiste kavandamisega . Kinnitati tegevuskava kevad-suvisteks tegevusteks, et suurendada klubi heategevuseks vajaminevat eelarvet.

Hobifotograaf Raivo andis velidele info piirkonna fotokonkursi läbiviimise hetkeolukorrast. Lionitele tehti ettepanek aktiivsemalt osaleda oma fotode saatmisel konkursile.

Järgmisel kuul, Eesti Vabariigi aastapäeval, kogunevad klubi velid leedidega  president Kurre ja leedi Riina traditsioonilisele iga-aastasele vastuvõtule.

Raivo Raja

klubi pressisekretär