Rahuplakati konkurss 2020

Käes on uus Rahuplakati konkursi väljakuulutamise aeg.

Originaal üleskutse osalemiseks kõlab nii: Lions have provided an important reminder to the world that, through service, we can give and receive so much—joy, kindness, hope and PEACE. This year, young people have the opportunity to express their visions of peace through the lens of service.

Rahuplakatite võistluse 2020/2021 reeglid ja tingimused:

2020/2021. aasta võistluse teema „Peace Through Service“ ehk „Rahu nimel
1. Osalejad peavad olema vanuses 11, 12 või 13 seisuga 15. november 2020. a.
2. 15. november 2020. a. – kool, kunstiring või muu osalev organisatsioon peab valminud tööd saatma Rahuplakatite võistlust organiseerivale Lions klubide toimkonnale:

Lions Club Tähtvere
Eneli Ojasoo
50115 Tartu
Võru 167
Ringtee postkontor nõudmiseni

3. 15. november 2020. a. – rahuplakatite võistlust organiseeriv toimkond kutsub kokku žürii, mis valib rahvusvahelisele žüriile esitamiseks ühe plakati.
4. 1.detsember 2020.a. – võiduplakati saatmine rahvusvahelisele žüriile.

Kunstitööde reeglid ja tingimused:
1. Töö ei või olla väiksem kui 33 x 50 cm ja mitte suurem kui 50 x 60 cm. NB! Palun mõõtudest kinni pidada.
2. Töö ei pea olema raamitud.
3. Iga osaleja saab esitada ühe töö.
4. Töö peab olema õpilase originaallooming.
5. Kõik vahendid kunstitöö teostamiseks lubatud. Määrivad vahendid (pastellid jm) peavad olema kinnitatud sobiliku vahendiga, töö ei tohi olla kiletatud.
6. Kolmemõõtmelisi töid ei aktsepteerita. Samuti ei tohi liimida ega kinnitada tööle erinevaid lisandeid.
7. Töö peab olema teostatud materjalil, mida saab transportida vutlaris. Tööd ei tohi kokku murda ega voltida.
8. Töö tagaküljele kirjutada trükitähtedes:
1) õpilase ees- ja perekonnanimi;
2) kool ja klass või kunstiring;
3) sünniaasta, kuu ja päev;
4) klubi nimi, kes võistlust korraldab.

NB! Palun väga täpselt tööde reeglitest ja tingimustest kinni pidada.
Lisainfo saamiseks võib pöörduda eneli.ojasoo@gmail.com , tel 5567 1211
LC Tähtvere