HEA MAITSE JÕULUKINK!

Aasta on peagi läbi saamas ja käes on aeg mõelda kinkidele oma lähedastele, sõpradele, kolleegidele ja koostööpartneritele.

Meie soovitame hea maitse jõulukinki! Pakume kaunilt pakendatud kingipakki, kus sees on iga jõululaua traditsiooniline kolmik:

KLASSIKALINE POHLAMOOS
VÜRTSIKAS SIBULAMOOS
MAHEDALT VÜRTSIKAS SINEP

Tooted on valmistatud käsitsi heategevusklubi Lions Tallinn Diana daamide poolt. Kogu müügist saadud tulu läheb heategevuseks. Peamiselt toetame eestkostel olevaid lapsi ja ka teisi abivajavaid lapsi.
Omatehtud tooteid valmistame juba 12 aastat ja need on populaarsust võitnud nii kohalike Lions klubide kui ka Eesti tuntud firmade seas, kes tellivad tooteid klientidele ja koostööpartneritele äri- ja jõulukingitusteks. Samuti on tooted suured hitid jõululaatadel.

Kingipaki hind on 10 eurot. Pakis on 3 erinevat toodet 124 ml purgis.
Võimalus on osta ka kõiki tooteid eraldi:
124 ml purgi hind 2.50 eurot
190 ml purgi hind on 3.50 eurot