Lions üldkoosolek Viljandi Ugala teatris

Eesti Lionspiirkonna üldkoosolek toimus 11. novembril Viljandi teatris Ugala.

Kohale oli tulnud lionsklubide esindajad ja presidendid enamusest Eesti klubidest. Nõuetekohane kvoorum hääletusprotseduurideks oli olemas. Päevakord oli tihe ja arutelude poolest pingeline.

Koosolek algas kuberner Tõnu Muru meeleoluka ja mõtiskleva laulupalaga.

Koosoleku peamisteks teemadeks, mis nõudsid rohkelt aega, olid 2022/2023 majandusaasta kokkuvõte ja 2023/2024 majandusaasta eelarve ning tegevuskava tutvustamine.

Arutelu oli hoogne, palju tehti parandusi ja esitati sisulisi ettepanekuid. Kodudes said lionid videoülekande vahendusel kõike toimuvat veebis ka jälgida.

Veel kuulati Euroopa Foorumi toimunu meenutust ja kavandati käesoleva lionsaasta tegevuskava järgmise aasta suveni.

Peale koosolekut kogunesid soovijad teatrisaali meeleolukat teatritükki vaatama, kuulama.

Koosolekut jääb meenutama fotomaterjal, mida saab huvi korral vaadata lisatud lingilt!

Fotod: Raivo Raja