Paikuse Koolile jalgrattahoidjad Paikuse lõviklubilt

Paikuse lõviklubi (LC Paikuse) andis heategevuse korras 11.oktoobril Pärnumaal Paikuse Koolile üle jalgrattahoidjad 50 rattale, et põhikooli õpilased saaksid kooli tulles enda jalgrattad turvaliselt parkida ja lukustada kooli ette.

Aasta keskel kuulsime koolipere murest väheste jalgrattahoidikute pärast – lisaks mõnele olemasolevale hoidikule lukustati rattaid trepikäsipuude jm käepärase kooliesisel paikneva instrumentaariumi külge. Otsustasime klubiga õla alla panna, kogusime rahalisi vahendeid 2023.a kevad-suviste heategevuslike kohvikutega, täpsustasime kooli personaliga hoidikute disaini ja soetasime soovitud jalgrattahoidjad kokku 50 jalgratta parkimiseks-lukustamiseks (väärtusega 708 eurot). Väga tore oli näha üllatunud koolipere, kes olid jalgrattahoidjate üle väga rõõmsad – üks mure vähem ja lastel turvalisem koolikeskkond.
LC Paikuse on 2001.a asutatud peamiselt kohaliku heategevusega tegelev mittetulundusühing, olles osa ülemaailmsest vabatahtlikust heategevuslikust lions-liikumisest. Paikuse lõviklubi prioriteedid on toetada motiveeritud ja andekaid lapsi ning noori, samuti arendada Paikuse-Sindi piirkonnas sotsiaalseid teenuseid.
Veel infot lingilt: https://pk.edu.ee/uudised/ullatuskink-lionsitelt