Piirkondlikud suvepäevad 2021

Expired!

Time

Piirkondlikud suvepäevad 2021

Lions mereteemalised perepäevad, MEREPÄEVAD 23.-25.07.2021 Toosikannul, Järvamaal

Koguneme reedel alates kell 16:00

“Meri on, meri jääb, meri olema peab!” ütlevad laulusõnad ja mereäärselt lõõgastava keskkonna toome Kesk-Eestisse Toosikannu puhkekeskusesse. Lionite taaskohtumisel toimetame rahulikult ja liigsete ühistegevustega koormamata.

Toosikannu kordumatule eripärale lisaks on lõõgastavateks tegevusteks veeohutuse näidisõppus, petank, pimevõrkpall võimlemispalliga, paadi või kanuuga järvel sõitmine ning karpkalade vaatamine, päevajuhi eestvedamisel harjutused suurtele ja väikestele, leili- ja suitsusauna mõnud, pillimeeste töötuba toetamaks shanty-lauludega ühislaulmist, tants Einar Kapi videodisko ja Karl Madise muusikaga.

Kohale võib tulla mereteemaliste riiete ja aksessuaaridega (ärge paadiga mässama hakake), sest püsivalt avatud on Sadamakõrts. Pühapäeval võimalus minna Toosikannu safarile kas jalgsi või retrobussiga.

Osalustasu 60€ in. (Lapsed kuni 12.a k.a. tasuta)
Majutus 13…28€ in. öö (müüakse tubade kaupa ja 2 ööd)
Toitlustus 5….12€ toidukord