Heategevuslik perepäev Raadi mõisa pargis

Juba sel pühapäeval, 8.septembril toimub Tartus Raadi mõisa pargis Tartu Toome Lions Klubi korraldatud perepäev.
Perepäeva pääsme hinnaga 2 € saate soetada mõisapargi väravast ja sellele tuleks koguda 10 templit, et osaleda ägedate auhindade loosis ürituse lõpul. Samuti ootab iga pääsme soetanud last raja lõpus Viinaköögi juures väike tunnustus joogi ja kommi näol.
Lapsi ootavad ees erinevad arendavad mõttemängud ja tegevused, osavusmängud, minigolf, lustakad sportlikud tegevused nagu kummikeks ja saapavise, viltimise ja voltimise tegevused, näomaalingud ja palju muudki.
Meil on kohale tulemas kiirabibuss ja kaitseväe sõiduk, motoklubi Domus mootorratastega, muuseumikaardi tutvustajad. Vähihaigete laste vanemat liit ja Vaprusehelmed on ka meiega, pimedate juhtkoerad on kohal, Töötab ka õnneloos, kus iga loos võidab.
Pakume heategevuslikke pirukad, kooke, kohvi, jäätist.
Päeva lõpuks esineb Mooste Pilliklubi, kes õpetab lastele ka mõned tantsud selgeks.
Ürituse kogu tulu läheb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule laste toetuseks.
HEA ON HEAD TEHA!

#lahkusloeb

Ja kuna pühapäev on ka vanavanemate päev, siis võtke kaasa ka vanaemad-vanaisad!

Tänahommikuses Ring FM saates rääkisime ka perepäevast lähemalt:

KUULA SIIT

Perepäeva aitavad korraldada:
#Tartu Tähtvere LC
#Põlva Gloria LC
#Tartu Tamme LEO klubi
#Tartu Tähtvere LEO klubi
#Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit
#Vaprusehelmed
#Suurperede Liit
#Motoklubi Domus
#Mooste Pilliklubi