TEE TÄNUKÕNE KIIRABILE
JA AITA KINKIDA ELUPÄÄSTJATELE VÄIKE PUHKUS PÄRAST SUURT TÖÖD!

Liidame tänu ja kiidame meie kiirabi nende pühendumise, kiiruse ja töökuse eest eriolukorras. Austame neid, kes on kõik need päevad väljas ning aitavad viiruselevikut takistada, andes inimestele abi, vaatamata sellele, et tihtilugu ei jõua kiirabitöötajad oma perede ja lähedaste juurde.

Kutsume üles tegema TÄNUKÕNE KIIRABILE helistades annetustelefoninumbritele.

Kogutud annetuste eest kingime eriolukorras “eesliinil” töötanud kiirabitöötajatele midagi, millest nad on ilmselt iga päev unistanud – puhkusest mõnes Eesti looduskaunis kohas, kui ärevad ajad on stabiliseerunud. Samuti saab heategevuskampaania sotsiaalmeedia kanalites kirjutada omapoolsed tänusõnad meie kiirabitöötajatele, mille toimetame neile kõigile kohale. Täname kiirabitöötajaid nende panuse ja teenistuse eest!

Täpsemalt kampaania korralduse kohta saad lugeda kampaania detailinfo lehel ja suurematest meediakajastustest uudiste veerust.

NB! Annetuste kogumine kõnede abil lõppes 31.05.2020!

Siin all on meie head koostööpartnerid, kes aitavad hädavajaliku puhkuse muuta parimaks ajaks elust:

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu.

Kõigest 30 minuti kaugusel Tallinnast on Laulasmaa Hotel teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töise aura ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks 2 öine SPA-pakett õhtusöökidega kahele + mõned lemmik hoolitsused. Loe lisaks: https://www.hestiahotels.com/laulasmaa

Vihula mõis

Elegantne 16. sajandist pärit mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest. Mõisahooned on renoveeritud nii, et säiliks nende ajalooline olemus. Kitsad järsud trepid, vanad originaalsed laudpõrandad ja paksud paekiviseinad on saanud endale uue funktsiooni ning hoonete sisemus on varustatud kõikide kaasaegsete mugavustega.

Vihula spaas kasutatavad tooted on 100% looduslikud, alati värsked ja unikaalsed. Lõõgastavad massaažid, luksuslikud hoolitsused ja kuumavee ürdivannid või mullivann väliterrassil tähistaeva all loovad unustamatu spaa-kogemuse. Vihula võimas loodus, ajalooline aura ja romantiline mõisaluksus loovad unikaalse ning rahustava õhkkonna.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 310€ ja sisaldab järgnevaid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Puhkus sisaldab:
*2 öö majutust standard toas kahele
*rikkalik buffet hommikusöök
*lõõgastuseks  massaaz kahele 40 min
*üks 2-käiguline õhtusöök Vihula Mõisa restoranis , tervituseks pokaal vahuveini Sportlik tegevus:
*2h jalgratta renti
*romantiline paadisõit Mustoja jõel
*meeleolukas minigolfimäng
Hommikumantlid ja sussid
Tasuta WiFi
Tasuta parkimine

Loe lisaks: https://www.vihulamanor.com/

Hedon Spa

Hedon spaahotell on ainulaadne naudingute kodu Pärnu rannaliival.

Ajaloolises mudaravila hoones asub Hedoni moodne spaakompleks, vahetult rannapromenaadi ääres aga modernne hotelli- ja restoranidekompleks. Vana ja uus on harmoonilises kooskõlas.

Pakume muretut puhkust õdusas atmosfääris, hõrke maitsenaudinguid, eksootilisi spaahoolitsusi ning meelelisi saunaelamusi – hetki ainult iseendale!

KINKEKAARDI VÄÄRTUS:

* 1 öö majutus kahele standard toas koos rikkaliku buffee hommikusöögiga
* Restoran Raimondi hõrgutavat maitserännakut kahele 3-käigulise õhtusöökiga
* Vaikse spaa külastus kahele 3h
* Saabumisel puuviljavaagen toas

Kinkekaart on realiseerimiseks 2020 aasta jooksul. Loe lisaks: https://www.hedonspa.com/

Maria talu

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine ja jätkusuutlikkus.
Läbi aegade talus peetud hobuseid ja tänaseks on tallides 20 hobust nii tõuaretuseks kui ka ratsutamiseks.
Maria talu on suurepärane paik puhkamiseks. Otse talu hoovist suunduvad teerajad kaunisse männimetsa, kus on vahva jalutada, matkata, ratsutada või jalgrattaga sõita. Saunamõnusid saate nautida kahes puuküttega saunas. Lapsed leiavad tegevust mänguplatsil. Talus toimetavad perenaised loovad meeleolu nagu oleksite sattunud maale vanaema juurde.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: majutus 6 ööd hommikusöökidega. Loe lisaks: https://www.maria.ee/

Värska sanatoorium

Looduse rüpes, kaugel saastavast tööstusest ning linnamürast Värska lahesopis asub unikaalne Värska Sanatoorium.
Läheduses pole suuri maanteid, kümnete kilomeetrite raadiuses vaid männimetsad, rabad, külad.
Värska Sanatoorium on Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest, pakkudes turgutust looduslike vahenditega – magevee ravimuda ja Värska mineraalveega.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: Värska kuurortravikeskuse 4 päevane ravipuhkuse pakett ühele *Kimmäs tervüs* mis sisaldab 9 raviprotseduuri.

Loe lisaks: https://spavarska.ee/paketid/kimmas_tervus/

Kernu mõis

Kernu mõis tekkis kaardile 1637. aasta 31. augustil. Mõisahoone rajati aga alles 1810.-1813. aastal Bernhard Heinrich Conrad Ungern-Sternbergi poolt. Täna on Kernu mõisast saanud värske sündmuskoht, kus korraldatakse kontserte, teatrietendusi ja pidustusi. Mõisa ajalooga saab tutvuda ettetellitud ekskurssioonidel.
Mõisapuhkus sobib kõigile, kes soovivad peale kurnavat tööperioodi nautida ööbimist ajaloolises mõisahoones, varahommikut paisjärve kaldal, kosutavat hommikusööki ning hõrku õhtusööki. Võimalik on lõõgastuda mõisa keldrikorrusel asuvas saunas ning rentida ka SUP aerusurfilaudasid millega paisjärvel vabalt kulgeda. PS! ümberkaudsed metsad on seenerohked.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Loe lähemalt: https://www.kernumois.ee/hotell/

Paekalda puhkekeskus

Paekalda Puhkekeskus asub Harjumaal, kauni kristallselge veega Rummu karjäärijärve kallastel, vaid 45 minuti kaugusel Tallinnast, kuid kohale jõudes leiate end privaatsest paigast keset kaunist loodust.

Keskuses pakutav teenustevalik on lai- saunaga puhkemajakesed, uued avarad parvsaunad, kümblustünnid, ainulaadsed klaasist seinaga veepealsed tünnikämpingud. Lisaks ruumide ja majutuse poolelele sisustame põnevalt ka Sinu vaba aja. Kuna asume otse järve kaldal, on üheks meie hitiks veega seotud tegevused. Meist vaid mõne kilomeetri kaugusel on ka kuulus Rummu tuhamägi ja veealused vanglavaremed, mille külastamiseks pakume erinevaid võimalusi. Ümbruskonnas on mõnusad metsarajad maapealsete tegevuste harrastamiseks nagu radade vallutamine uudsete elektriliste maastikuratastega, millega sõit on jõukohane kõigile.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: 2 ööd veepealset tünnikämpingu renti 2-le kanuusõiduga ja lisaks elektriliste FAT-jalgrataste rent. Loe lähemalt: https://www.paekalda.ee/

Projekt-Kodu Retreat & Eco-Hostel

Lõõgastu ning lae ennast meie hooajalises, võrguvälises ja maalähedases retriidis Lahemaa Rahvuspargis, Eestis. Juuni-, Juuli- ja Augustikuus on sul võimalik magada luksuslikus telgis keset männimetsa. Naudi joogatunde, maalähedast spaad ja jalgrattalaenutust.
Siin, me soovime et sa teeksid just nii palju või vähe kui sulle meeldib. Jaluta metsas, sõida rattaga mööda rahulikke rannateid avasta mahajäetud allveelaevabaasi, uju järvedes ja korja metsmarju ja seeni – kõik 3 km raadiuses.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 300€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: privaatne peretuba 2 ööks ja lisaks rattalaenutus. Loe lisaks: https://projekt-kodu.ee/

Kallaste turismitalu

Kallaste turismitalu asub Padisel loodusromantilises kohas Kloostri jõe kaldal. Ärksa hingega talus leidub põnevat avastamist pikkadeks tundideks – sind ootab taluasjade muuseum, mänguväljakud, lõkkekohad, saunad, taluloomad ja sportimisvõimalused, millest popim on disc-golf. Looklevad metsarajad on omaette võluga ja vaid 1km kaugusel asub värskelt taasavatud Padise Klooster. Taluköögis valmivad toidud puupliidil suure armastuse ja hoolega ning seda on maitsest tunda! Meie pere ootab sind pikisisilmi külla.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: Kulinaarne perepakett kuni 5-le. Loe lisaks: https://kallastetalu.ee/

Mooska talu suitsusauna elamus

Suitsusaun on Eestlasele ajast-aega olnud hingepide. Ole valmis avama oma meeled, puhastuma, ja sisemiset vaikusest leidma elujõudu algavaks eluperioodiks. Kutsun sind Mooska talu suitsusauna puhastama oma ihu ja hinge ning avama oma meeled rõõmule, rahule ja küllusele.

Mooska talu suitsusauna pakett on mõeldud kahele täiskasvanule või perele (laste arvu ja vanuse täpsustame broneerimisel): tunnine hingamisretk Vällamäe metsades , juhendatud saunaskäik Võrumaa saunakombestikku järgides, saunas suitsutatud liha mekkimine, majutus
kooskommikusöögiga Kullipera Puhkemajas.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: Suitsusaun ja loodusretk. Loe lisaks: http://www.mooska.eu/

Saka mõis – pankranniku pärl

Ida-Virumaal asuv Saka mõis on pankranniku pärl. Koht, kus kõrgel kaldal saavad kokku kultuuri- ja looduspärand: varemetest kerkinud neorenessanslik härrastemaja ja Eesti rahvuslikuks sümboliks valitud pankrannik.
Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 33 toaga hotellja privaatne SPA saunade ja väikese basseini ning erinevate kehahooldusvõimalustega. Tenniseväljakud ja rannavõrkpalliväljak, samuti laste mänguväljak ja külakiik, mõisa lähiminevikku meenutavad militaarrajatised.
Sakale tulek ei tähenda ainuüksi mõisahooneid ja parki. Siit saab võtta ette ka pikemaid retki ülejäänud Ida-Virumaa avastamiseks. Külastamist väärib kasvõi naabruses paiknev Kukruse Polaarmõis, vähem kui tunnise autosõidu kaugusele jäävad iidne Narva linnus, Sinimäed, Kuremäe klooster, Alutaguse seikluspark Pannjärve ja Kohtla Kaevandusmuuseum.

KINKEKAARDI VÄÄRTUS: 330€ väärtuses hinnakirja järgseid teenuseid realiseerimiseks 2020 aasta jooksul.

Näiteks: pakett “keha värskendus” + õhtusöök. Loe lisaks: https://www.saka.ee/

Tanukone_bottom

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID JA TOETAJAD

Meie koostööpartnerid on ettevõtted, kes aitavad meil toimetada nii, et iga annetatud sent jõuaks kiirabitöötajate puhkusepaketti.

Toetajana saad oma ettevõtte logo siia siis, kui annetad meie fondikontole 1000 või rohkem eurot.

LaEcwadori tiim on Tänukõne kampaania ideeautor ja turunduskontseptsiooni eestvedaja.

laecwador.ee

Reisieksperdi eestvedamisel on kokku saanud mitmekesine ja mugavusi täis puhkusekohtade valik.

www.reisiekspert.ee

Telia toetab Tänukõne kampaaniat annetustelefoni numbrite lahendusega

www.telia.ee

JCDecaux toetab Tänukõne kampaaniat 10 digitaalse reklaampinnaga

www.jcdecaux.ee

SkyMedia kajastab kampaania tegemisi oma raadiojaamades

skymedia.ee

Delfi toetab Tänukõne kampaaniat reklaampindadega

www.delfi.ee

Eventech on Tänukõne kampaania 23.aprillil Kultuurikatlas toimuva kontserdi tehniline partner

www.eventech.ee

MyFitness toetab Tänukõne kampaaniat toreda Zumba treeninguga NetFitis, et keha ja vaim hoida positiivsena.

www.MyFitness.ee

RGB on Tänukõne kampaania 14.mail toimuva kontserdi tehniline partner

rgb.ee

Broadline toetab Tänukõne kampaaniat 14.mai kontserdi korraldusega

broadline.ee

Scroll to Top