СДЕЛАЙТЕ ЗВОНОК БЛАГОДАРНОСТИ «СКОРОЙ ПОМОЩИ» И ПОМОГИТЕ ПОДАРИТЬ ТЕМ, КТО СПАСАЕТ ЖИЗНИ, НЕБОЛЬШОЙ ОТПУСК ПОСЛЕ ОГРОМНОЙ РАБОТЫ!

Мы объединяем благодарности и хвалим наших работников «скорой помощи» за их посвящённость в своё дело, за скорость и усердие в чрезвычайном положении. Мы уважаем тех, кто все эти дни работает и помогает предотвратить распространение вируса, оказывая людям помощь, несмотря на то, что нередко работники «скорой» не успевают к своей семье и близким.

Мы призываем сделать ЗВОНОК БЛАГОДАРНОСТИ «СКОРОЙ ПОМОЩИ», позвонив по телефонам пожертвований.

На собранные пожертвования мы подарим работавшим на передовой в чрезвычайном положении работникам «скорой помощи» то, о чём они наверняка мечтали каждый день, – отпуск в каком-нибудь живописном уголке Эстонии, когда беспокойные временя пройдут. Также на каналах кампании в соцсетях можно написать собственные слова благодарности работникам «скорой», и мы передадим их адресатам. Благодарим работников «скорой помощи» за их вклад и службу!

Подробнее о кампании можно прочитать здесь.

Если Вы найдёте возможность поддержать наш благотворительный фонд другой суммой, то удобнее сделать перевод:

Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond MTÜ, регистрационный номер 80074863.

Расчётный счёт: AS SEB Pank EE651010102000067180

Пояснение: Tänukõne kiirabile

Siin all on meie head koostööpartnerid, kes aitavad hädavajaliku puhkuse muuta parimaks ajaks elust:

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu.

Kõigest 30 minuti kaugusel Tallinnast on Laulasmaa Hotel teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töise aura ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega

Vihula mõis

Elegantne 16. sajandist pärit mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest. Mõisahooned on renoveeritud nii, et säiliks nende ajalooline olemus. Kitsad järsud trepid, vanad originaalsed laudpõrandad ja paksud paekiviseinad on saanud endale uue funktsiooni ning hoonete sisemus on varustatud kõikide kaasaegsete mugavustega.

Vihula spaas kasutatavad tooted on 100% looduslikud, alati värsked ja unikaalsed. Lõõgastavad massaažid, luksuslikud hoolitsused ja kuumavee ürdivannid või mullivann väliterrassil tähistaeva all loovad unustamatu spaa-kogemuse. Vihula võimas loodus, ajalooline aura ja romantiline mõisaluksus loovad unikaalse ning rahustava õhkkonna.

Hedon Spa

Hedon spaahotell on ainulaadne naudingute kodu Pärnu rannaliival.

Ajaloolises mudaravila hoones asub Hedoni moodne spaakompleks, vahetult rannapromenaadi ääres aga modernne hotelli- ja restoranidekompleks. Vana ja uus on harmoonilises kooskõlas.

Pakume muretut puhkust õdusas atmosfääris, hõrke maitsenaudinguid, eksootilisi spaahoolitsusi ning meelelisi saunaelamusi – hetki ainult iseendale!

Maria talu

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine ja jätkusuutlikkus.
Läbi aegade talus peetud hobuseid ja tänaseks on tallides 20 hobust nii tõuaretuseks kui ka ratsutamiseks.
Maria talu on suurepärane paik puhkamiseks. Otse talu hoovist suunduvad teerajad kaunisse männimetsa, kus on vahva jalutada, matkata, ratsutada või jalgrattaga sõita. Saunamõnusid saate nautida kahes puuküttega saunas. Lapsed leiavad tegevust mänguplatsil. Talus toimetavad perenaised loovad meeleolu nagu oleksite sattunud maale vanaema juurde.

Fra Mare Thalasso SPA

Fra Mare Thalasso SPA asub 100 km kaugusel Tallinnast ja jääb vaid jalutuskäigu kaugusele Haapsalu vanalinnast.

Meie elustiili kuulub ainulaadne Haapsalu meremuda, merevee, mereõhu ning merevetikate kasutamine lõõgastuseks ja hoolitsusteks. Eelnevalt arstiga konsulteerides, saad väsimuse, stressi, liigese- ja närvihaiguste puhul abi spaahoolitsustest. Thalassohoolitsused ja ilusalongi teenused on lihtsalt mõnusad ja lõõgastavad tuues igapäeva ellu värskust ja hoogu.

Värska sanatoorium

Looduse rüpes, kaugel saastavast tööstusest ning linnamürast Värska lahesopis asub unikaalne Värska Sanatoorium.
Läheduses pole suuri maanteid, kümnete kilomeetrite raadiuses vaid männimetsad, rabad, külad.
Värska Sanatoorium on Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest, pakkudes turgutust looduslike vahenditega – magevee ravimuda ja Värska mineraalveega.

Tanukone_bottom

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID JA TOETAJAD

Meie koostööpartnerid on ettevõtted, kes aitavad meil toimetada nii, et iga annetatud sent jõuaks kiirabitöötajate puhkusepaketti.

Toetajana saad oma ettevõtte logo siia siis, kui annetad meie fondikontole 1000 või rohkem eurot.

LaEcwadori tiim on Tänukõne kampaania ideeautor ja turunduskontseptsiooni eestvedaja.

laecwador.ee

Reisieksperdi eestvedamisel on kokku saanud mitmekesine ja mugavusi täis puhkusekohtade valik.

www.reisiekspert.ee

Telia toetab Tänukõne kampaaniat annetustelefoni numbrite lahendusega

www.telia.ee

JCDecaux toetab Tänukõne kampaaniat 10 digitaalse reklaampinnaga