26.-30.06.2020 Lions Maailmakongress Singapuris jääb ära. Otsitakse võimalusi alternatiivseks asukohaks või juba tasutud kulude tagasi maksmiseks

26 – 30 juuni 2020
Expired!

LCI rahvusvahelise presidendi Dr. Jung-Yul Choi pöördumine 20.03.20:
Mul on kahju teatada, et Lions Klubide Rahvusvaheline kongress, 26-30 juuni 2020, ei saa toimuda algselt planeeritult Singapuris.

Singapuri Tervishoiuministeerium teatas äsja, et tühistatakse kõik suursündmused 30. juunini, et vähendada koroonaviiruse levikut. Hiljemalt aprilli Nõukogu koosolek arutab edasist tegevuskava.

Veel märtsi alguses olime optimistlikud, et saame korraldada kongressi Singapuris. Hindasime võimalusi korraldada kongress mõnes teises linnas. Kõik muudatused, seoses konvendi asukoha, kuupäevade ja kellaaegadega, jagatakse juhatuse heakskiidusl lionitega niipea kui võimalik.

Vahepeal töötab meie kongressi meeskond usinalt, et tagastada juba makstud kulud. Palun teilt kannatust ja mõistmist, palun ärge ise pöörduge meeskonna poole kulude tagasimaksmise küsimustega.

Oleme tekkinud olukorra pärast pettunud, kuid jätkame edasi globaalse organisatsioonina, hoides meie liikmete tervist ja turvalisust.

Nüüd on avatud uuendatud registreerimine 26.-30.06.2020 Singapuris toimuvale maailma kongressile. Edastan kirja, kus leiate lingid registreerimisele, ajakavale (tähtsad ajad on 27.06 kell 17.00; 28.06 kell 17.00; 30.06 kell 10.00). Registreerimine enne 10.01 maksab ümmarguselt 152€

Meie ametlik hotell on Hotel BOSS, kuhu majutatakse mõningad USA osariigid, Aasia ja India klubide lionid. Mina olen endale valinud hotelliks VILLAGE HOTEL BUGIS (prantslaste ametlik hotell), sest see meeldis rohkem ? Ametlikest hotellidest on transfeer EXPO Sands´i, kus kõik toimub.

Kuna olen peamaja poolt kirjas kui Singapuri koordinaator Eestis, siis palun andke mulle teada, kes on tulemas, mis ajal ning kus ööbimine. Teen meie piirkonna inimestest koondvaate, et jagada infot mütside-märkide-kohtumiste-pidude jm teemal.

2.VDG Siiri