Date

28 apr. 2020
Expired!

Time

19:00 - 20:00

28.04 Lionite algatatud Tänukõne kampaania ZUMBAPIDU Delfi TVs

TEE TÄNUKÕNE KIIRABILE JA AITA KINKIDA ELUPÄÄSTJATELE VÄIKE PUHKUS PÄRAST SUURT TÖÖD!

Teisipäeva õhtul kell 19.00 korraldavad Lions, Delfi ja MyFitness ühiselt heategevusliku Zumba ühistreeningu.

Liidame tänu ja kiidame meie kiirabi nende pühendumise, kiiruse ja töökuse eest eriolukorras. Austame neid, kes on kõik need päevad väljas ning aitavad viiruselevikut takistada, andes inimestele abi, vaatamata sellele, et tihtilugu ei jõua kiirabitöötajad oma perede ja lähedaste juurde.

Kutsume üles tegema TÄNUKÕNE KIIRABILE helistades annetustelefoninumbritele.
Heategevuslik Zumba toimub DELFI Facebook live’na, siinsamas artiklis ja MyFitnessi online treeningkeskkonnas – NETFIT (www.myfitness.ee/netfit), kus toimuvad edasi MyFitnessi LIVE treeningud ning võib leida ka treeningpanga, et toimunud treeninguid ise kodus järgi teha.

Enne Zumbat räägib MyFitnessi jõusaali- ja personaaltreeningute juht ja personaaltreener Kadri Paat natuke lähemalt ka sellest, miks on liigutamine ja trenni tegemine oluline ja milliseid eeliseid see meile elus annab.
MyFitnessi poolt löövad 28.04 õhtul kaasa treenerid:

  • Katriina Maidla
  • Martin Kõrv
  • Ene Ottokar
  • Kaisa Edenberg
  • Marilin Kosubenko
  • Darja-Katariina Jarušina

 

Kas igatsed oma lemmiktreenerit? Liitu Zumbaga ja tee ka tänukõne!
Tee pilt või video sellest, kuidas sa heategevuslikku Zumbat kaasa teed! Postita see oma sotsiaalmeediasse (Facebook või Instagram) – tagi @myfitnesseesti ja lisa hashtag #tänukõnekiirabile. Kõigi kajastajate vahel läheb loosi 3 MyFitnessi trendikat seljakotti + treeningrätikut. Veendu kindlasti, et su konto/postitus oleks avalik! Võitjatega võtame otse ühendust.

 

Scroll to Top