30 mai Eesti Lions piirkonna D 120 üldkoosolek Audentese Erakooli aulas aadressil Tallinn Tondi 84

30 mai 2020
Expired!

Time

11:00 – 13:00

Piirkonna juhatus arutas 28.aprillil kõiki teadaolevaid poolt ja vastu argumente seose piirkonna üldkoosoleku korraldamisega 30. mail. Kuivõrd eriolukorda on pikendatud 17. maini ja seejärel ei ole ikkagi suuremad avalikud kogunemised sallitud, siis otsustasime korraldada üldkoosoleku kahes osas.
Esimeses osas: 20. mail saadame kõikide klubide presidentidele e-postiga valimissedelid piirkonna juhatuse ja revidendi ning aasta lioni valimisteks koos kandidaate tutvustavate materjalidega.
• Presidendid, olles materjalidega tutvunud ja klubikaaslastega suhelnud, teevad oma otsuse ja täidavad arvutis valimissedelid. Seejärel allkirjastavad sedelid digitaalselt ja saadavad hiljemalt 25. maiks e-postiga konteinerid piirkonna juhatuse poolt määratud valimiskomisjonile, mille liikmed on andnud kirjaliku tõotuse hoida ranges saladuses laekunud sedelite autorlust. Ühtlasi selgub ka valimistel osalenud klubide arv.
• Hiljemalt 27. maiks selgitab valimiskomisjon välja valimistulemused ja vormistab piirkonna juhatusele kinnitamiseks valimistulemuste protokolli.

Teises osas 30. mail korraldab piirkonna juhatus Microsoft Teams keskkonnas online koosoleku, millest on palutud osa võtma kõikide klubide presidendid ja oodatud teisedki lionid ja leod. Selles osas on kavas:
• Anda ülevaade Lions liikumisest maailmas
• Anda ülevaade Lions Eesti piikonna tegevusest, sh piirkonna suvepäevadest
• Esitada valimiste tulemused
• Kuulata DGE, IVDG ja IIVDG sõnavõtte
• Kuulutada välja Aasta Lion 2019-2020
• Kuulutada välja Aasta Leo 2019-2020
• Kuulutada välja fotokonkursi võitjad
• Kuulutada välja Lions aastakongressi loterii võitja
• Võimaluse korral piirkonna ja kuberneri autasude andmine

Koosolekul osalemise kõik täpsemad asjaolud ja juhised antakse edaspidi. Autasustavatele saadetakse kutsed.

Olen kindel, et olles juba harjumas uues olukorras virtuaalse suhtlemisega, saame ka üldkoosoleku korraldamisega edukalt hakkama.

Edu ja tervist soovides
Kuberner Märt