Teatripäev Viljandis

Expired!

Time

Teatripäev Viljandis

LC Viljandi Ellips kutsub Teid Viljandi Ugala teatrisse traditsioonilisele teatripäevale.
13. novembril algusega kell 15.00 etendub F. Scott Fitzgerald’i armastuse lugu „Sume on öö”.
Ameerika kirjaniku F. Scott Fitzgeraldi „Sume on öö” räägib ameeriklasest psühhiaatri Dick Diveri ja tema kaasmaalaste pillerkaaritavast elust 1920. aastate Euroopas. Meie ees avaneb pilt mitmekülgse seltskonna kirevatest päevadest ja öödest, aga ka särava fassaadi taga peituvast tühjusest, kus hõljuvad nii mõnedki täitumata soovid.

Rohkem infot etenduse ja osatäitjate kohta saab lugeda Ugala veebilehelt.

Enne etendust ja vaheajal müüme traditsiooniliselt Ellipsi naiste valmistatud maitsvaid pirukaid ja kooke. Kasutage ka võimalust pirukaid ja kooke koju kaasa osta.

NB! Igal vähemalt 18-aastasel teatrikülastajal tuleb teatrisaali pääsemiseks tõendada oma nakkusohutust, kaasas peab olema vaktsiinipass ja isikut tõendav dokument.

Pileti hind 19€.
Kõik tellimused palume saata aadressile: tiina.maisa@gmail.com (märgusõna: Teatripäev 2021) ning raha palume kanda: Lions Klubi Viljandi Ellips arveldusarvele EE567700771005231433 (LHV pank)

Meeldiva kohtumiseni teatripäeval!
Merike Makku