Date

01 juuni 2020
Expired!

Time

11:10 - 11:10

Teeme lapsele pai 2020

Head Lionid

Kutsume Teid üles koos tegema lapsele pai.
Eeskujuliikumine Valge õhupall palub Teie kaasabi informatsiooni edastamisel kohalike omavalitsusteni ja võimalusel ka ise liituma üleriigilise head tegeval traditsioonilise lastekaitsepäeva aktsiooniga “Teeme lapsele pai”, mis toimub esmaspäeval, 1. juunil kell 11.11.

„Teeme lapsele pai“ on kodanikuühiskonna algatus, mis on inspireeritud Eesti Vabariigi aastapäeval presidendi poolt algatatud kallistamise minutist.

Pai erilisus tuleb esile vaid juhul, kui seda teeb lapsele väga lähedane inimene, näiteks lapsevanem või vanavanem. Pai tehes näitame me hoolivust ja loome turvatunde, mida vajavad nii väikesed kui suured. Üks pai võib tähendada rohkem kui tuhat sõna. Mõtestatud pai omab positiivsete hoiakute kujunemisel ja hoidmisel olulist mõju.

Pai tehakse Eestimaa eri paikades toimuvatel avalikel sündmustel, kodudes ja teistes kohtades, kus lapsed koos lähedastega viibivad. Palume Teie abi jõudmaks kõikide emadeni ja isadeni, kes võiksid katkestada esmaspäeval, 1. juunil kell 11.11 üheks minutiks kõik muud tegevused, et teha oma lapsele pai.

Kuna käesoleval aastal langeb lastekaitsepäev esmaspäevasele päevale, siis on teretulnud ka toetusaktsioonid päev enne ja pärast 01.06. Kui lähedastel pole võimalik 1. juunil kell 11.11 lapsekõrval olla, saab pai teha mõttes, talle helistades vms.

Kui Lionitel on plaan korraldada lastekaitsepäeva sündmuseid või osaleda teiste organisatsioonide poolt korraldatavatel sündmustel, siis on teretulnud nendel sündmustel pai aktsioon läbi viia.

Aktsiooni toimumiskohtade loetelu on avatud ning kõikidel suuremate ja väiksemate sündmuste korraldajatel võimalus pai aktsiooniga igal hetkel liituda.

Põhisündmus 01.06 kell 11:11-11:12, toetusaktsioonid on teretulnud päev enne ja päev pärast 01.06

Täpsem info veebilehelt Teeme lapsele pai või Facebookist.

Scroll to Top